درباره ما

با ما بهترین باشید

شرکت توسعه تفکر مدیریتی ایده

راه اندازی کسب و کار، در مفهوم جدید و در قالب کارآفرینی، با توجه به سرعت رشد فناوری ها و تکنولوژی  های نوین، نیاز به خلاقیت، نوآوری، مدیریت و هدف گذاری های دقیق و آگاهانه دارد. رویای داشتن کسب و کار موفق و درآمد زا، راه اندازی و شروع یک کسب و کار پرسود یا استارت آپ کارآمد ،  یکی از چالش هایی است که پیش روی افراد جامعه امروز به خصوص قشر جوان قرار دارد. نیازهای هر کسب و کاری در هر مرحله از فعالیتش می تواند بسیار خاص و ویژه باشد . همراهی یک مشاور بسیار زبده یا تیمی از مشاوران با مهارت در حوزه کارآفرینی و کسب و کار و در تمامی مراحل مختلف کسب و کارتان از ایده یابی، تدوین طرح تجاری و مدل کسب و کار تا برند سازی ، جذب مشتری، بازاریابی ، تبلیغات مؤثر و افزایش فروش محصولات و خدمات، همه آنچه که در مسیر کسب و کار، شما را به موفقیت بیشتر سوق می دهد دراختیارتان قرار خواهد داد.

شرکت توسعه تفکر مدیریتی ایده به عنوان مرکز تخصصی مشاوره کسب و کار و کارآفرینی، از دانش روز تیم مشاوران تحلیلگر و متخصص علوم مدیریت و کارآفرینی بهره می برد. این مرکزاز طریق آموزش، مشاوره و اجرای پروژه‌های مدیریتی، و با ارائه خدمات کارآمد، کاربردی و منحصر بفرد در زمینه کارآفرینی و کسب و کار به مشتاقان راه اندازی کسب و کار و استارتاپ، مدیران سازمانها ، شرکتها و صنایع  کمک می کند تا کسب و کار خود را به سرعت توسعه داده و درآمد خود را افزایش دهند.

ما مطمئن هستیم شما می توانید کسب و کار موفقی را راه اندازی کنید، اما کسب و کارتان زمانی موفق خواهد شد گوی سبقت را از رقبای تجاری خود برباید که از آموزش به روز و مشاورهای تخصصی و حرفه ای بهره مند باشد. تیم مشاوران ما از ایده تا موفقیت در کنارتان هستند. چون ما می دانیم که هر کسب و کاری برای خلق ارزش نیاز به دیده شدن دارد و این کار تخصص ماست.

شرکت توسعه تفکر مدیریتی ایده با ارائه خدمات زیر،  پشتیبان کسب و کار شماست

  • تهیه و تدوین طرح های تجاری (Business Plan) ، مطالعه امکان سنجی (Feasibility Study) و طراحی مدل کسب و کار (business Model)
  • تدوین برنامه بازاریابی شرکتها و تجاری سازی ایده های جدید و تبدیل آن به محصولات و خدمات نهایی
  • مشاوره حضوری و تخصصی کارآفرینی  و توسعه کسب و کارهای نوپا متناسب با کسب و کار شما
  • مشاوره در زمینه برند سازی و مدیریت برند، توسعه فردی و شخصیت شناسی
  • عارضه یابی واحد های صنعتی، شناسایی بازارهای هدف، بررسی روند و سهم بازار ، تجزیه و تحلیل SWOT
  • آموزش های تخصصی کارآفرینی از طریق برگزاری کارگاههای تخصصی
  • برگزاری سمینارها و همایش های تخصصی در زمینه کارآفرینی و راه اندازی و مدیریت استارت آپها، تبلیغات، بازاریابی، برند سازی و … برای کارآفرینان و مدیران کارخانجات، شرکتها و سازمانها
  • مشاوره R&D و توسعه کسب و کار
  • مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)
  • ارائه مشاوره در حوزه تبلیغات، بازاریابی شبکه های اجتماعی، تبلیغات ایمیلی و بازاریابی محتوا

 

برای ارتباط با شرکت می توانید از شماره تماس زیر استفاده کنید

071-44340224